Zdjęcie plaży w Trzęsaczu Zdjęcie z lotu ptaka Zdjęcie łódki

Imprezy

Z myślą o Państwa pracownikach proponujemy zorganizowanie imprezy integracyjnej lub plenerowej w Centrum Wypoczynkowym ORKA. Tego typu spotkanie umotywuje Państwa pracowników do dalszej pracy, zacieśni więzi w grupie, dzięki czemu staną się zgranym, skutecznym i wydajnie współdziałającym ze sobą zespołem.

Organizowane przez nas imprezy integracyjne mogą odbywać się w sali bankietowej lub na świeżym powietrzu wśród wielu drzew, w nadmorskim czystym powietrzu. Serwujemy potrawy tradycyjnej kuchni polskiej, zaś na imprezy odbywające się na zewnątrz proponujemy dania z grilla i ogniska.

Okoliczne lasy, morze, plaża, kompleks sportowy, stadnina koni i mini golf pozwalają na organizowanie gier zespołowych na łonie natury oraz spotkań z wyjątkowym klimatem. Przepiękne widoki oraz wielość atrakcji to elementy, które umożliwią wszystkim uczestnikom imprezy integracyjnej spędzenie u nas niezapomnianego wypoczynku nad morzem.

Teren Centrum Wypoczynkowego ORKA pozwala na zorganizowanie plenerowych imprez nawet do 300 osób. Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu mamy bardzo duże możliwości organizacyjne. Dostępne są między innymi takie atrakcje jak: paintball, quady, dmuchane obiekty dla dzieci i dorosłych oraz wiele innych.