Zdjęcie plaży w Trzęsaczu Zdjęcie z lotu ptaka Zdjęcie łódki

Wczasy dla Seniora

Przez cały rok w Trzęsaczu panuje klimat, który umożliwia regenerację sił oraz poprawę samopoczucia i zdrowia. Rześkie powietrze pełne jodu oraz innych dobroczynnych składników, przepiękne krajobrazy – to elementy, które umożliwią zorganizowanie niezapomnianych wczasów dla seniora nad morzem.

Coś dla siebie znajdują tu seniorzy uwielbiający aktywnie spędzać czas, bowiem w pobliżu naszego obiektu znajdują się wspaniałe szlaki turystyczne, idealne na rowerowe wycieczki. Jako że ORKA to pensjonat z basenem, nad swoją kondycją można pracować podczas jednej z najprzyjemniejszych form sportu, jaką jest pływanie.

Z myślą o tym, aby organizowane przez nas wczasy dla seniora nad morzem były udane, przygotowaliśmy przytulne pokoje, w których panuje zaciszna atmosfera oraz komfortowe warunki.

Idealne wczasy dla seniora nad morzem? Tylko w Centrum Wypoczynkowym ORKA w Trzęsaczu! Gwarantujemy osobom starszym wyjątkowy pobyt w przepięknej miejscowości, który korzystnie wpłynie na ich zdrowie oraz nastrój.